Logo Pracuj.pl

Technik serwisu

Primulator Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji, napraw i przeglądów urządzeń
  • przeprowadzanie szkoleń dla klientów z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń
  • wsparcie techniczne i technologiczne dla naszych Klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie
  • umiejętność wykonywania napraw chłodniczych jako dodatkowa zaleta
  • dokładność, sumienność, punktualność
  • minimum podstawowa znajomość jęz. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera, MS Office
  • zorientowanie na rozwiązywanie problemów, przekazywanie informacji zwrotnej

To oferujemy

  • współpracę na zasadzie własnej działalności gospodarczej
  • ciekawą, perspektywiczną współpracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji serwisowej
  • profesjonalne szkolenia, poznanie specyfiki organizacji pracy w dużym serwisie

Primulator Sp. z o.o.

Od początku działania Primulator koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości koncepcji i rozwiązań B2B dla sektora HoReCa.

Primulator powstał w 1966 roku w Oslo, a od 1991 roku lat istnieje w Polsce. Korzystając z wieloletniej wiedzy i doświadczeń europejskich oddziałów zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla kawiarni, lodziarni, cukierni, piekarni i hoteli - od technologicznej fazy projektowej lokalu, poprzez wyposażenie w sprzęt, kończąc na szkoleniach, przy zapewnieniu najwyższej jakości usług serwisowych. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Zabrzu, Gdyni, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Technik serwisu, Szczecin