Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu

matecoO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy oraz bieżące serwisowanie i konserwacja urządzeń do pracy na wysokości (podesty ruchome przejezdne)

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu budowy i napraw urządzeń hydrauliki siłowej oraz elektrycznych urządzeń sterowania
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Sprawna obsługa komputera

Mile widziane

  • Uprawnienia do pracy na wysokościach

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczeń zawodowych
  • Wyposażenie w narzędzia pracy adekwatne do oferowanego stanowiska
  • Umowę o pracę
  • Pakiet medyczny
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji o kurs języka obcego
  • Pakiet socjalny
  • Doskonałą atmosferę pracy

30 000 samojezdnych podestów ruchomych, 150 oddziałów, ponad 2 000 zatrudnionych oraz wspólny cel: dostarczyć klientom najlepsze rozwiązania do prac na wysokości na najwyższym poziomie serwisu i bezpieczeństwa.

Jesteśmy niedoścignionym liderem na rynku techniki dostępu do wysokości w Europie.

Technik Serwisu, Szczecin