Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu - technika grzewcza

THERMOVAL POLSKA S.A.O firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Postępu 2
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

THERMOVAL POLSKA S.A.

Postępu 2

Warszawa

Firma Thermoval Polska S.A. jest jednym z liderów rynku elektrycznego ogrzewania podłogowego i elektrycznego ogrzewania pomieszczeń.
Obecnie poszukujemy pracownika do serwisu centralnego w nowej siedzibie firmy przy ul Postępu 2, Warszawa – Służewiec.

Podstawowe obowiązki na tym stanowisku
-  Wykonywanie diagnostyki i napraw produktów firmy Thermoval w tym:
   przyjmowanie, naprawianie, opisywanie i wysyłanie reklamowanych
   urządzeń.
-  Prowadzenie korespondencji mailowej z klientami

Nasze oczekiwania
-  Umiejętności diagnozowania i wykonywania napraw prostych
   urządzeń technicznych.
-  Zdolności manualne i znajomość podstawowych zagadnień
   elektrycznych
-  Praktyczne umiejętności posługiwania się podstawowymi
   narzędziami    warsztatowymi
-  Energiczność, zaangażowanie, odpowiedzialność w wykonywaniu
   powierzonych obowiązków
-  Wysoka kultura osobista
-  Podstawowa znajomość  pakietu Office (Word, Excel)
-  Znajomość jęz. polskiego w mowie i piśmie
-  Umiejętność utrzymania porządku na stanowisku pracy
-  Wykształcenie minimum średnie
-  Umiejętności i chęci do samokształcenia
-  Prawo jazdy kat. B

Mile widziane
-  Doświadczenie w naprawach drobnego sprzętu AGD lub podobnych.
-  Uprawnienia SEP  1 kV
-  Znajomość j. angielskiego

W zamian oferujemy
-  Stałą umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
-  Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do pełnionych obowiązków
-  Wielopoziomowe kształcenie zawodowe
-  Pracę w młodym, dynamicznym zespole
-  Pracę w stałych godzinach  8.00 – 16.00

Ogłoszenie archiwalne