Oferta pracy

Technik serwisu telematyki wizyjnej, rolniczej, GPS

Globtrak Polska Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • instalacja urządzeń GPS,sond paliwowych, telematyki wizyjnej (kamer), czujników w różnych rejonach kraju

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz poszczególnymi działami firmy

  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • serwis zamontowanych urządzeń

  • konfiguracja urządzeń poprzez aplikacje dedykowane

  • tworzenie raportów z wykonywanych czynności

  • inwentaryzacja urządzeń

Nasze wymagania

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

  • niezbędna wiedza z zakresu elektromechaniki samochodowej, (osobowych, ciężarowych, urządzeń i maszyn budowlanych)

  • czynne prawo jazdy kat. B warunek konieczny

  • dyspozycyjność ze względu na delegacje służbowe

  • odpowiedzialność za powierzone mienie

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • dobra organizacja czasu pracy

  • doświadczenie w montażach systemów GPS oraz sond paliwowych

  • biegła obsługa elektroniki użytkowej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wraz z systemem premiowym)

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, sprzęt komputerowy, samochód)

  • szkolenia produktowe

  • wsparcie managementu

  • miłą i przyjazną atmosferę

Misja Globtrak Polska

Siłą naszej firmy są ludzie, którzy każdego dnia ją tworzą. Traktujemy wszystkich tak, jak sami byśmy chcieli być traktowani. Pracujemy jako kreatywny i elastyczny zespół, który rozwija swoje kompetencje po to, aby dostarczać najlepszej jakości produkty i usługi, budując najwyższą satysfakcję klientów.

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem firma działająca w branży IT i nowych technologii poszukuje do swojego zespołu osoby odpowiedzialnej za działania techniczno-serwisowe. Globtrak Polska to jeden z dynamiczniej rozwijających się producentów oprogramowania w sektorze technologicznym. Firma prowadzi dystrybucję swoich

produktów, wykorzystując modele B2B w kanałach sprzedaży tradycyjnej. Firma działa od 2009 roku i systematycznie dąży do objęcia pozycji lidera branży zarządzania flotą pojazdów.