Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu

OPTIMAL TECHNOLOGIE Mirosław SzczepanikO firmie

4 200–4 500
brutto / mies.
  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

OPTIMAL TECHNOLOGIE Mirosław Szczepanik

Ukośna 10

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji
  • opieka serwisowa nad powierzonymi instalacjami
  • współpraca z klientami w zakresie obsługi serwisowanych instalacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne min. średnie
  • Mile widziane doświadczenie w pracach serwisowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność
  • Zorganizowanie

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilną, interesującą pracę i szansę na rozwój zawodowy
  • Pracę pełną wyzwań w młodym, zgranym zespole
  • Bardzo korzystne warunki płacowe, premie
  • Wszelkie narzędzia i wyposażenie serwisowo-montażowe
  • Zakwaterowanie i pełne wyżywienia podczas delegacji
  • Pracę zapewniającą styczność z najnowocześniejszymi technologiami
  • Partnerską, niekorporacyjną atmosferę pracy

O nas

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

Firma Optimal Technologie jest producentem nowoczesnych oraz zaawansowanych technologicznie oczyszczalni ścieków przemysłowych. W naszej działalności stawiamy na efektywne rozwiązania wodno-ściekowe.

Technik Serwisu, Ukośna 10, Toruń