Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu

BSM GROUP sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BSM GROUP Sp. z o.o. Sp. k. to firma z 20-letnim doświadczeniem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla gastronomii. Zajmujemy się projektowaniem, wyposażaniem i serwisowaniem placówek gastronomicznych. Pomagamy Klientom na wszystkich etapach inwestycji. Wykonujemy projekty technologiczne dla małej gastronomii, zakładów zbiorowego żywienia i zakładów produkcji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • samodzielna naprawa oraz konserwacja urządzeń lub urządzeń gastronomicznych u klientów,
  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • przeglądy okresowe urządzeń,
  • uzupełnianie dokumentacji serwisowej.

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • zamiłowania do mechaniki i elektryki,
  • odpowiedzialności, solidności i samodzielności,
  • prawa jazdy kat. B,
  • chęci ciągłego poszerzania wiedzy i kwalifikacji,
  • uprawnień SEP,
  • spostrzegawczości, rzetelności oraz koncentracji podczas przeprowadzanych diagnoz,
  • doświadczenia w wykonywaniu napraw sprzętu AGD (mile widziane).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • kartę MultiSport,
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę ( samochód, telefon, laptop etc.)

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne