Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Technik serwisu

PHU AVI SYSTEMO firmie

3 0004 000 brutto / mies.
  • Toruń, Bydgoszcz

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą z 19-letnim doświadczeniem w branży peryferii komputerowych (sprzęt drukujący).

Opis stanowiska:

Serwis miejscowy i zamiejscowy sprzętu drukującego (drukarki i kserokopiarki). Poszukujemy osób z wymienionej miejscowości lub zamieszkałych w odległości do 60 km.

Oczekujemy:

  • zdolności technicznych (mile widziane doświadczenie zawodowe w podobnej branży);
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych (korzystanie z dokumentacji technicznej);
  • ambicji do osiągania wyznaczonych celów;
  • rzetelności i obowiązkowości;
  • bezkonfliktowości i umiejętności pracy w zespole;
  • prawa jazdy kat B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę o pracę;
  • wysoką premię uzależnioną od zaangażowania i efektów;
  • pracę w młodym i ukierunkowany na cele zespole;
  • samochód służbowy.

Ogłoszenie archiwalne