Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu turbin wiatrowych

Deutsche Windtechnik Sp. z o.o.O firmie

  • Brzeziny

    Brzeziny, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań serwisowych dla turbin wiatrowych w zespole

  • Wdrażanie zleceń naprawczych elektroniki, mechaniki i komponentów hydraulicznych, jak również z zakresu sterowania

  • Diagnostyka i naprawa błędów elektroniki, mechaniki i hydrauliki

  • Autonomiczna praca nad dokumentacją z wykonanych prac

Nasze wymagania

  • Ukończone wykształcenie techniczne elektryczne lub elektromechaniczne

  • Doświadczenie w branży niezbędne

  • Wiedza z zakresu inżynierii sterowania, hydrauliki, elektroniki i w zakresie ogólnej mechaniki

  • Samodzielny i usystematyzowany sposób pracy, elastyczność jak również duża gotowość do działania

  • Dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy na wysokości

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego w mowie i w piśmie

Mile widziane

  • Doświadczenie na turbinach wiatrowych

To oferujemy

  • Interesującą i urozmaiconą pracę w dynamicznym przedsiębiorstwie z wieloma możliwościami dalszego rozwoju osobistego i zawodowego

  • Stałe zatrudnienie na umowie o pracę

  • Adekwatne wynagrodzenie

  • Przyjemną pracę w interesującej i przyszłościowej branży

Deutsche Windtechnik Sp. z o.o.

Deutsche Windtechnik należy do - działających niezależnie od producentów - wiodących firm oferujących serwis elektrowni wiatrowych. Jako uznany specjalista oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z ich konserwacją, funkcjonowaniem oraz naprawami i optymalizacją. Czyli wszelkie działania pozwalające na utrzymanie w doskonałym stanie fascynujących urządzeń, jakimi są elektrownie wiatrowe.

Przewiń do profilu firmy