Oferta pracy

Technik Serwisu Turbin Wiatrowych

Deutsche Windtechnik Sp. z o.o.O firmie

  • Kobylnica (pow. słupski), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Deutsche Windtechnik należy do - działających niezależnie od producentów - wiodących firm oferujących serwis elektrowni wiatrowych. Jako uznany specjalista oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z ich konserwacją, funkcjonowaniem oraz  naprawami i optymalizacją. Czyli wszelkie działania pozwalające na utrzymanie w doskonałym stanie fascynujących urządzeń, jakimi są elektrownie wiatrowe.

Zadania Pracownika:

  • Wykonywanie zadań serwisowych dla turbin wiatrowych w zespole
  • Wdrażanie zleceń naprawczych elektroniki, mechaniki i komponentów hydraulicznych, jak również z zakresu sterowania
  • Diagnostyka i naprawa błędów elektroniki, mechaniki i hydrauliki
  • Autonomiczna praca nad dokumentacją z wykonanych prac

Profil Pracownika:

  • Ukończone wykształcenie techniczne elektryczne lub elektromechaniczne
  • Doświadczenie w branży niezbędne
  • Wiedza z zakresu inżynierii sterowania, hydrauliki, elektroniki i w zakresie ogólnej mechaniki
  • Samodzielny i usystematyzowany sposób pracy, elastyczność jak również duża gotowość do działania
  • Dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy na wysokości
  • Mile widziane doświadczenie na turbinach wiatrowych Vestas
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:

  • Interesującą i urozmaiconą pracę w dynamicznym przedsiębiorstwie z wieloma możliwościami dalszego rozwoju osobistego i zawodowego
  • Stałe zatrudnienie na umowie o pracę
  • Adekwatne wynagrodzenie
  • Przyjemną pracę w interesującej i przyszłościowej branży
CV w języku angielskim lub niemieckim, ze zgodą na przetwarzanie danych, oraz wszelkie inne dokumenty, które przekonają nas do Ciebie (list motywacyjny, referencje) prosimy przesyłać przez przycisk "Aplikuj"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy