Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu Turbin Wiatrowych

CLEAR INTEC Sp. z o.o.O firmie

10 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za serwis turbin wiatrowych na terenie Niemiec lub innych państw w UE

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)

  • Doświadczenie w pracy przy serwisie turbin wiatrowych lub w pokrewnych dziedzinach

  • Aktualne uprawnienia do pracy na wysokościach (GWO)

  • Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • Znajomosc jezyka niemieckiego jest plusem

  • Dyspozycyjność i gotowość do podejmowania częstych podróży

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Dobra kondycja fizyczna

To oferujemy

  • Zakwaterowanie w hotelu oraz dojazd na miejsce montażu

  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracy lub na wlasnej dzialalnosci gospodarczej B2B

  • Zatrudnienie dla jednego ze światowych liderów w branży energetyki wiatrowej

  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy

  • Nowoczesne narzędzia pracy - szkolenia podnoszące kwalifikacje

CLEAR INTEC Sp. z o.o.

CLEAR INTEC oferuje Państwu profesjonalne i kompetentne doradztwo personalne w branży IT oraz Engineering. Jako filia niemieckiej spółki CLEAR GROUP z siedzibą w Norymberdze (Bawaria) jesteśmy wiodącym usługodawcą w zakresie ENGINEERING, IT oraz SAP. Naszymi klientami są krajowe oraz międzynarodowe firmy należące do grupy najbardziej prestiżowych przedsiębiorstw (Global Fortune 500).

Zależy nam na Twoim rozwoju zawodowym i szukamy tak szybko jak to możliwe, w celu dalszego wzmocnienia naszych zespołow, osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Przewiń do profilu firmy

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji klikając przycisku do aplikowania.