Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu Turbin Wiatrowych

FAROWIND SP. Z O. O. SP. K.O firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • serwis turbin wiatrowych

  • przegląd, konserwacja, naprawa i wymiana układów elektrycznych, hydraulicznych, elementów mechanicznych oraz oprzyrządowania i urządzeń sterujących

  • dodatkowe inspekcje na zlecenie klienta

  • sporządzanie raportów i dokumentacji serwisowej

  • świadczenie usług na terenie kraju i za granicą

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • własna działalność gospodarcza (warunek konieczny)

  • doświadczenie techniczne: mechaniczne, elektryczne, z zakresu konserwacji i napraw maszyn oraz urządzeń mile widziane

  • bardzo dobre zdolności manualne

  • dobra kondycja fizyczna i brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie

  • gotowość do wyjazdów, dyspozycyjność

Mile widziane

  • doświadczenie w serwisowaniu turbin

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP powyżej 1kV do eksploatacji, konserwacji i kontrolno-pomiarowych

  • kandydaci z województwa zachodniopomorskiego

To oferujemy

  • współpracę z prężnie rozwijającą się firmą z branży energii wiatrowej

  • umowę o współpracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • międzynarodowe środowisko

  • profesjonalne szkolenia i przygotowanie do świadczenia usług

  • wsparcie biura

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

FAROWIND SP. Z O. O. SP. K.

Świadczymy usługi serwisu turbin wiatrowych oraz relokacji maszyn przemysłowych. Wykonujemy zlecenia na terenie kraju jak i za granicą, głównie na terenie Niemiec. Firma posiada system zarządzania jakością wg normy ISO9001.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Niemcy