Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Serwisu Turbin Wiatrowych

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY ELWIKO STANISŁAW DROPIKO firmie

Rekrutacja zdalna

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY ELWIKO STANISŁAW DROPIK

Andrzeja Antosiewicza 1

Szczecin

Należymy do czołowych firm branży dźwigowo – dźwignicowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem z dużym doświadczeniem technicznym, ale stale się rozwijamy.

Nie czekaj – dołącz do naszego zespołu! Zapraszamy osoby zarówno z doświadczeniem, jak i na początku kariery zawodowej!

Aktualnie w ramach rozwoju przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK SERWISU TURBIN WIATROWYCH

Obowiązki:

  • wykonywanie zleceń zgodnie z procedurami,
  • serwis i przegląd turbin wiatrowych,
  • prowadzanie raportów z wykonanych prac.

Oczekujemy:

  • dobrej kondycji fizycznej,
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość urządzeń dźwigowych/dźwignicowych,
  • uprawnienia elektryczne do 1 kV,
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn lub elektromechaniki.

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia, ukierunkowane na długofalową współpracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie do pakietu medycznego lub sportowego ukierunkowane
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • ubezpieczenie na życie
MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA ,,OD ZARAZ”!

Nasze wartości:

  • potrzeby klienta
  • przedsiębiorczość
  • praca zespołowa
  • wiarygodność
  • jakość
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ,,klikając w przycisk ,,Aplikuj”

Klikając w przycisk ,,aplikuj”, ,,aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Zakładu Usługowo – Handlowego ELWIKO zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne