Ta oferta pracy jest nieaktualna od 183 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu urządzeń AGD

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 2018-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Logisfera33 Sp. z o.o

    Jesteśmy firmą, która zajmuje się naprawą urządzeń AGD na terenie Całej Polski, w związku z rozwojem firmy, tworzeniem nowej jakości i standardów obsługi klienta, poszukujemy serwisantów dla wiodących producentów AGD.

    Numer referencyjny: TS/POMORSKIE/2018
    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł
    Opis stanowiska:
    • wykonywanie napraw urządzeń AGD (dużego)
    • przygotowywanie wycen napraw
    • kontakt z klientem
    • organizacja pracy własnej
    • tworzenie harmonogramu wizyt u klientów
    • praca w regionie obejmującym kilka powiatów w danym województwie
    • praca w programie CRM
    Wymagania:
    • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku technik/serwisant AGD
    • dyspozycyjność
    • preferowane wykształcenie techniczne: elektronik/elektromechanik/ chłodniarz
    • chęć uczenia się i dalszego rozwoju
    • dokładność, skrupulatność oraz nastawienie na jakość
    • doświadczenia w pracy z klientem
    • prawa jazdy kat. B
    • możliwość podjęcia własnej działalności
    • dodatkowym atutem będzie znajomość budowy urządzeń wiodących marek AGD.
    Oferujemy:
    • umowę współpracy ze stabilną firmą w branży napraw urządzeń AGD
    • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 3 000 zł brutto +dodatkowy atrakcyjny system premiowy: wynagrodzenie średnie miesięczne na poziomie 9 000- 10 000 tys. zł brutto.
    • ciekawą i niemonotonną pracę
    • możliwość rozwoju i szkoleń u producentów AGD
    • samochód służbowy, oraz pozostałe niezbędne narzędzia pracy
    • należne urlopy pomimo samozatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy zawrzeć klauzulę o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji  przez Logisfera 33 Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ul. Rzemieślniczej 17/19, 81-855 Sopot”.

    Osoby zainteresowane pozostawieniem swoich danych w bazie Kandydatów do pracy Logisfery 33, w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o umieszczenie dodatkowej klauzuli o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Logisfera 33 Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ul. Rzemieślniczej 17/19, 81-855 Sopot."

    Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Pana-Pania danych osobowych jest Logisfera 33 Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ul. Rzemieślniczej 17/19, 81-855 Sopot. Ponadto, informujemy, że:

    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Logisfera 33 Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych) oraz na podstawie art. 22(1)§1 Kodeksu pracy;
    • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na pozostawienie CV dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż 18 miesięcy od przesłania CV;
    • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania i  usunięcia – w tym celu prosimy o kontakt w formie mailowej na adres: [email protected]
    • Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem – w tym celu prosimy o kontakt w formie wiadomości mailowej na adres: [email protected]