Oferta pracy

Technik serwisu urządzeń chłodniczych

Mitsubishi Electric Europe

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Serwis i obsługa urządzeń chłodniczych- woda lodowa

  • Diagnozowanie awarii oraz przeprowadzanie napraw w przypadku ich wystąpienia

  • Uruchamianie nowych urządzeń

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej z realizowanych działań serwisowych

  • Analiza przyczyn awarii, a także podejmowanie działań zapobiegawczych

  • Bezpośredni kontakt z klientami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie lub zawodowe, najlepiej techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy naprawach i remontach urządzeń, maszyn

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym pakiet MS Office ( Word, Excel, Outlook)

  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się organizacji

  • Stałe wynagrodzenie oraz premie kwartalne uzależnione od wyników w pracy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w tym samochód służbowy, laptop, telefon

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • system kafeteryjny