Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu urządzeń drukujących

PRINT FLOW SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • plac Konstytucji 5
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

plac Konstytucji 5

Warszawa

O firmie:

Firma Print Flow Solutions oferuje kompleksowe rozwiązanie służące do optymalizacji i zarządzania środowiskiem druku w każdym biurze. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby z doświadczeniem w naprawie urządzeń drukujących na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie usterek, naprawa i konserwacja urządzeń drukujących różnych producentów - drukarki i kserokopiarki różnych producentów,
  • Wyjazdy do klientów w celu naprawy (woj. mazowieckie)
  • Aktualizacja statusu zleceń w systemie CRM,
  • Kontakt z klientem w zakresie realizowanej naprawy serwisowej,

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość napraw urządzeń cyfrowych różnych marek producentów - kserokopiarki, drukarki. WARUNEK KONIECZNY - Prosimy nie aplikuj jeżeli nie masz doświadczenia w naprawie urządzeń drukujących
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji urządzeń drukujących,
  • Doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu usterek urządzeń drukujących,
  • Zainteresowania techniczne i zdolności manualne,
  • Zdolność do budowania pozytywnych relacji z klientami firmy,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Wszystkie narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, laptop...
  • Wsparcie i szkolenia przeprowadzone przez doświadczonych pracowników serwisu,
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne