Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu Urządzeń Klimatyzacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-04-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient ForManWay, jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HVAC posiadającą duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze i realizacji instalacji: wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa oraz instalacji c.o, wod-kan.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: 29/2018

    Zadania:

    • realizacja planów napraw, konserwacji i przeglądów urządzeń ,
    • wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych
    • nadzór nad bieżącą eksploatacją tych urządzeń – usuwanie awarii, bieżąca konserwacja,
    • montaż nowych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
    • doradztwo i diagnozy techniczne,
    • prowadzenie dokumentacji serwisowej.

    Wymagania:

    • doświadczenie w serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych,
    • doświadczenie w montażu urządzeń wymienionych powyżej,
    • uprawnienia SEP,
    • mile widziane uprawnienia UDT na f-gazy,
    • umiejętność analizy schematów elektrycznych,
    • umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność,
    • prawo jazdy kat. B

    Firma oferuje:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • szkolenia branżowe.
    • praca na terenie Warszawy
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

    Administratorem danych jest Formanway Małgorzata Tryfon . Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formanway Małgorzata Tryfon . moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Formanway Małgorzata Tryfon.