Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu Urządzeń Medycznych

Klaromed Sp. z o.o.O firmie

  • 05-070 Sulejówek, Polska
    Sulejówek, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Klaromed Sp. z o.o.

05-070 Sulejówek

Sulejówek

KLAROMED Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku szpitalnictwa publicznego oraz prywatnej służby zdrowia. Naszą misją jest wspierać personel medyczny w poprawie ergonomii pracy zespołu operacyjnego. Wprowadzamy na rynek innowacyjne, rozwiązania sprzętowe.

Jeśli jesteś osobą ambitną, samodzielną, zaangażowaną, otwartą i spełniasz poniższe kryteria – dołącz do nas!

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Naprawa/wymiana uszkodzonych podzespołów
  • Diagnostyka urządzeń medycznych
  • Wgrywanie nowego oprogramowania
  • Czyszczenie sprzętu
  • Testy urządzeń
  • Kalibracja urządzeń
  • Świadczenie dodatkowych usług na rzecz Klientów Firmy (instalacje, doradztwo, wsparcie techniczne, szkolenia, przeglądy)

Poszukujemy osoby z:

  • Wykształceniem o profilu elektronicznym lub elektrotechnicznym
  • Umiejętnością diagnostyki elektronicznego sprzętu medycznego
  • Umiejętnością czytania dokumentacji technicznej
  • Zdolnościami manualnymi do wykonywania napraw i wymiany elementów urządzeń medycznych
  • Znajomością obsługi komputera i oprogramowania MS Office

Umiejętności dodatkowe:

  • Mile widziane doświadczenie w naprawach medycznego sprzętu elektronicznego
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz wiedzy
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Dostęp do oferowanych przez firmę benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Klaromed Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Klaromed Sp. z o.o. z siedzibą w Sulejówku przy ul. Sobieskiego 123. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne