Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu Urządzeń Medycznych

Klaromed Sp. z o.o.O firmie

Klaromed Sp. z o.o.

Jana III Sobieskiego 123

Sulejówek

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa/wymiana uszkodzonych podzespołów

  • Diagnostyka urządzeń medycznych

  • Wgrywanie nowego oprogramowania

  • Czyszczenie sprzętu

  • Testy urządzeń

  • Kalibracja urządzeń

  • Świadczenie dodatkowych usług na rzecz Klientów Firmy (instalacje, doradztwo, wsparcie techniczne, szkolenia, przeglądy)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu elektronicznym lub elektrotechnicznym

  • Umiejętność diagnostyki elektronicznego sprzętu medycznego

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Zdolności manualne do wykonywania napraw i wymiany elementów urządzeń medycznych

  • Znajomość obsługi komputera i oprogramowania MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie w naprawach medycznego sprzętu elektronicznego

  • uprawnienia SEP do 1 kV

  • znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz wiedzy

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Dostęp do oferowanych przez firmę benefitów

KLAROMED Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku szpitalnictwa publicznego oraz prywatnej służby zdrowia. Naszą misją jest wspierać personel medyczny w poprawie ergonomii pracy zespołu operacyjnego. Wprowadzamy na rynek innowacyjne, rozwiązania sprzętowe.

Jeśli jesteś osobą ambitną, samodzielną, zaangażowaną, otwartą i spełniasz poniższe kryteria – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy