Oferta pracy

Technik Serwisu Urządzeń Stomatologicznych

ESDENT Dental EquipmentO firmie

4 100‐4 200 zł brutto / mies.
  • Pomarańczowa 8
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ESDENT Dental Equipment

Pomarańczowa 8

Wrocław

W firmie ESDENT specjalizujemy się w dostarczaniu high-endowego wyposażenia stomatologicznego oraz w szkoleniach dla lekarzy dentystów. Przez ponad 25 lat działalności z naszych usług skorzystało ponad 9000 lekarzy dentystów i właścicieli klinik stomatologicznych w całej Polsce. Szukamy osoby, która wesprze nasz zespół w procesie dostawy urządzeń i obsługi technicznej.

Główne zadania:

  • Naprawa i wykonywanie przeglądów urządzeń stomatologicznych (zdalna przez komputer i na miejscu)
  • Montaż i uruchamianie urządzeń stomatologicznych
  • Diagnostyka i naprawa błędów elektroniki, mechaniki i oprogramowania
  • Przygotowywanie urządzeń do montażu w siedzibie firmy
  • Wsparcie oraz doradztwo techniczne

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych związanych z uruchamianiem i serwisowaniem urządzeń
  • Ukończone wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku technicznym, mechanicznym, elektronicznym lub informatycznym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Otwartość na przyswajanie wiedzy technicznej i informatycznej oraz chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Wysoka kultura osobista, bardzo dobra komunikatywność, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego sieci komputerowych lub ukierunkowanie informatyczne będzie atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premię od wykonywanych montaży urządzeń
  • Wyposażenie: samochód, telefon, komputer, narzędzia
  • Wsparcie merytoryczne oraz profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Przyjazną i personalną atmosferę w pracy w zgranym zespole

Prosimy o zapoznanie się z warunkami ogłoszenia. Kandydatów nie spełniających określonych wymagań prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy