Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu-Utrzymanie Techniczne Obiektów

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 19.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top

    Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. (nr cert.13953) – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – ogólnopolskiej firmy:

    Impel Tech Solutions Sp. z o. o. świadczącej usługi technicznego utrzymania nieruchomości, instalacyjno-elektryczne, oraz budowlane – poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Technik Serwisu - Utrzymanie Techniczne Obiektów
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    Utrzymanie obiektów w stanie pełnej sprawności technicznej:

    • wykonywanie planowanych inspekcji i przeglądów-naprawy konserwatorskie
    • konserwacja, kontrola pracy urządzeń i instalację i powierzonych do obsługi
    • raportowanie ( protokoły)wykonywanych usług zgodnie z ustalonymi procedurami
    • usuwanie awarii i usterek

    Wymagania:

    • doświadczenie w utrzymaniu technicznym obiektów-mile widziane min. 2 lata doświadczenia (klimatyzacja, wentylacja, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, automatyka)
    • mile widziane uprawnienia SEP Gr.1 E/D, 1kV, 15kV oraz uprawnienia SEP Gr.2 E/D, Gr. 3 E/D, F-Gazy
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • sumienność, dobra organizacja czasu pracy
    • dyspozycyjność
    • umiejętność pracy w zespole
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej Centrów logistycznych, Galerii handlowych, Obiektów sieciowych

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmie o ponadprzeciętnej dynamice rozwoju
    • możliwość rozwoju w ramach szybko rozwijającej się organizacji
    • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
     bottom
     Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.