Oferta pracy

Technik serwisu w dziale serwisu turbin wiatrowych

Vestas

  • Pyrzyce, zachodniopomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Czy interesujesz się i masz doświadczenie w elektryce, mechanice i hydraulice? Czy jesteś entuzjastą energii odnawialnej i chciałbyś mieć ekscytującą pracę? Jako technik serwisowy w Vestas masz możliwość rozwoju w stale rozwijającej się organizacji dzięki najnowszej technologii w dziedzinie energetyki wiatrowej.

Site Pyrzyce
Dział Serwisu odpowiada za serwis i konserwację turbin wiatrowych na terenie Polski. Dział ma otwartą i nieformalną kulturę, w której praca zespołowa i dobra komunikacja są kluczem do naszych osiągnięć. Będziesz miał okazję pracować w ekscytującej branży i w zespole zmotywowanych pracowników.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako technik serwisowy będziesz musiał rozwinąć szczegółową wiedzę na temat naszych turbin wiatrowych, aby umożliwić Ci wykonywanie codziennej konserwacji i innych zadań związanych z serwisem w terenie. Będziesz odpowiedzialny za operacje elektryczne i mechaniczne - obejmujące również czynności instalacyjne, korzystanie z naszych systemów, takich jak monitorowanie stanu / zdalne sterowanie, tworzenie kolejnych zleceń. Będziesz pracować z wysokim napięciem.

Pracując zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i ochrony środowiska, przy jednoczesnym zapewnieniu spełnienia celów usługowych, będziesz częścią zespołu techników pracujących w całym regionie.

Do innych obowiązków będzie należało przeprowadzanie okresowych przeglądów serwisowych zgodnie ze specyfikacjami Vestas wraz z wymianą komponentów (zarówno elektrycznych, mechanicznych, jak i hydraulicznych) oraz rozwiązywaniem problemów w systemach.
KWALIFIKACJE:
  • Dyplom w dziedzinie elektryczności lub mechaniki. Chętnie też rozwiniesz swoje umiejętności w tych obszarach.
  • Doświadczenie w dziedzinie hydrauliki będzie dodatkowym atutem.
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy, klasa B
  • Mile widziany jest certyfikat: SEP D i E.
  • Mile widziany jest certyfikat: UDT IIP / IIS

KOMPETENCJE:

  • Gotowość do podróżowania po kraju i za granicą
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości,.
  • Otwarte i przyjazne podejście do kolegów z drużyny i innych osób

OFERUJEMY:
Oferujemy ekscytującą pracę, wspaniałe środowisko do nauki i możliwości rozwoju kariery u globalnego producenta turbin wiatrowych. Staniesz się częścią wysoce profesjonalnego środowiska w rozwijającej się branży. W cenie atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

Ogłoszenie archiwalne