Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu w dziale Serwisu Turbin Wiatrowych

SIEMENS GAMESA RENEWABLE ENERGY sp. z o.o.O firmie

  • Wieluń
    Wieluń, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i usuwanie awarii turbin wiatrowych
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów turbin wiatrowych
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów

Nasze wymagania

  • Wymagamy wykształcenia technicznego o kierunku elektrycznym lub mechanicznym (zawodowego, średniego lub wyższego)
  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu elektromechaniki oraz hydrauliki i mechaniki
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętności diagnozowania i usuwania usterek maszyn elektrycznych i mechanicznych
  • Chęci praktycznego poznania działania turbin wiatrowych
  • Inicjatywy w działaniu i umiejętności współpracy w zespole
  • Braku przeciwwskazań do pracy na wysokościach i dobrej sprawności fizycznej
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę w międzynarodowym koncernie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Benefity: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, kartę lunchową, kartę sportową
  • Szkolenia i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych
  • Nowoczesne narzędzia pracy (samochód służbowy na dojazdy do pracy, laptop, telefon).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

SIEMENS GAMESA RENEWABLE ENERGY sp. z o.o.

Siemens Gamesa Renewable Energy Sp. z o.o., jeden z liderów w produkcji i instalacji turbin wiatrowych o globalnym zasięgu, poszukuje dla swojego oddziału kandydatów na stanowisko Technika Serwisu który będzie odpowiedzialny za diagnostykę i okresowe przeglądy turbin wiatrowych.

Technik Serwisu w dziale Serwisu Turbin Wiatrowych, Wieluń