Oferta pracy

Technik serwisu

PGB Human ResourcesO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

PGB Human Resources

Warszawa

Warszawa

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, dystrybutora oraz producenta wyrobów medycznych z obszaru okulistyki i transfuzjologi, poszukuje kandydata na stanowisko:

Technik serwisuNumer ref.: TS_0920_WAW_BUD2

Opis stanowiska:

  • realizowanie dostaw i uruchomianie urządzeń medycznych,
  • obsługa serwisowa i naprawa urządzeń medycznych,
  • praca w terenie (wojwództwo mazowieckie)

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie średnie techniczne z możliwością przyuczenia,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • uzdolnienia techniczne,
  • terminowość,
  • mile widziana znajomość obsługi aparatury medycznej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzeie podstawowe powiększone o premię
  • możliwość stałego i dynamicznego rozwoju zawodowego podczas szkoleń,
  • narzędzia potrzebne do pracy: laptop, telefon oraz samochód służbowy (do dyspozyci pracowniaka)
  • praca na zasadzie home office
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy