Oferta pracy

Technik Serwisu

Alstom Konstal S.A. Oddział WarszawaO firmie

Alstom Konstal S.A. Oddział Warszawa

Kozia Górka 9

Warszawa

ALSTOM – zatrudniając 34 500 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

ALSTOM w Polsce

  • Chorzów Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji
  • Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino
  • Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

 Miejsce pracy: Warszawa, Ul. Kozia Górka 9
Numer referencyjny: PEN/2020/11/P

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

  • Przyjmowanie zleceń na działania obsługowe
  • Przygotowanie i realizacja przeglądów i innych prac obsługowych pociągów Pendolino – zgodnie z dokumentacją, wymogami sztuki oraz najlepszymi praktykami
  • Współpraca w procesie obrotu częściami zamiennymi (zamawianie, pobieranie, weryfikacja ilościowa oraz kontrola stanu technicznego, przekazanie i zwrot po naprawie, przewóz części)
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji w ramach działu i realizowanych procesów

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki techniczne z zakresu elektrotechniki, elektroniki, mechaniki lub pokrewnych)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia SEP oraz UT

OFERUJEMY

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie działającej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nowe wyzwania towarzyszące realizacji projektu
  • Przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy