Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

ARS SYSTEM FM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • codzienne obchody obiektu i weryfikacja pracy urządzeń i instalacji

  • ustalanie wspólnie z przełożonym harmonogramu przeglądów dotyczących obsługiwanej nieruchomości

  • realizacja przeglądów i inspekcja urządzeń

  • realizacja powierzonych do realizacji napraw urządzeń budynkowych

  • dbałość o relacje z klientem i ustalanie wspólnych działań

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (specjalność elektryka, automatyka, HVAC)

  • doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy,) systemów budynkowych (systemy elektryczne, HVAC, wod-kan.)

  • efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność

  • uprawnienia SEP min. „E” grupa E1 do 1 kV (mile widziane powyżej 1 kV), grupa E2 oraz grupa E3

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na obiekcie przemysłowym, biurowym lub logistycznym

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w stałych godzinach

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie poszerzającej swoje usługi

  • przyjazne środowisko pracy: profesjonalne podejście do zadań, otwartość i zrozumienie dla Pracownika

ARS SYSTEM FM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ARS SYSTEM FM specjalizuje się w usługach związanych z obsługą techniczną obiektów użyteczności publicznej. Kompleksowość i profesjonalizm to najważniejsze cechy, które charakteryzują naszą współpracę z klientami.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Serwisu.

Przewiń do profilu firmy