Oferta pracy

Technik Serwisu

Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Do podstawowych zadań osoby będzie należało serwisowanie urządzeń (ekspresów do kawy oraz akcesoriów), dokonywanie napraw i przeglądów technicznych zarówno w serwisie, jak i w siedzibie klienta, a także szkolenie klientów z prawidłowej obsługi tych urządzeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie - preferowane techniczne,

  • doświadczenie w obsłudze i serwisowaniu urządzeń,

  • zamiłowanie do majsterkowania i dokonywania napraw,

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • uprawnienia SEP,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w oparciu o wysokie standardy w otoczeniu profesjonalistów,

  • szkolenia wewnętrzne przygotowujące do wykonywania obowiązków i podnoszące kwalifikacje,

  • atrakcyjny pakiet benefitów - m.in. :

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • dostęp do platformy benefitowej

  • deputat kawowy

Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o.

Tchibo Coffee Service, firma założona w 1972 roku, jest ekspertem w dziedzinie profesjonalnych dostaw kawy do biur, hoteli, restauracji, kawiarni i cateringu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku HoReCa, które wraz z bogatym asortymentem kaw i artykułów dodatkowych, szkoleniami oraz działaniami reklamowo - marketingowymi, przyczyniają się do wzrostu zysków naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy