Oferta pracy

Technik serwisu

MolttonO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zleceń na działania obsługowe,
  • Przygotowanie i realizacja przeglądów i innych prac obsługowych pociągów Pendolino - zgodnie z dokumentacją, wymogami sztuki oraz najlepszymi praktykami,
  • Współpraca w procesie obrotu częściami zamiennymi (zamawianie, pobieranie, weryfikacja ilościowa oraz kontrola stanu technicznego, przekazanie i zwrot po naprawie, przewóz części).

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki techniczne z zakresu elektrotechniki, elektroniki, mechaniki lub pokrewnych),
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane uprawnienia SEP,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne