Oferta pracy

Technik Serwisu

Alstom Konstal S.A. Oddział WarszawaO firmie

  • Kozia Górka 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Alstom Konstal S.A. Oddział Warszawa

Kozia Górka 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zleceń na działania obsługowe

  • Przygotowanie i realizacja przeglądów i innych prac obsługowych pociągów Pendolino – zgodnie z dokumentacją, wymogami sztuki oraz najlepszymi praktykami

  • Współpraca w procesie obrotu częściami zamiennymi (zamawianie, pobieranie, weryfikacja ilościowa oraz kontrola stanu technicznego, przekazanie i zwrot po naprawie, przewóz części)

  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji w ramach działu i realizowanych procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki techniczne z zakresu elektrotechniki, elektroniki, mechaniki lub pokrewnych)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP oraz UT

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie działającej firmie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i nowe wyzwania towarzyszące realizacji projektu

  • Przyjazną atmosferę pracy

ALSTOM – zatrudniając 34 500 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

ALSTOM w Polsce

Chorzów - Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji

Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino

Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

Przewiń do profilu firmy