Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

EBS Spółka Akcyjna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie stałej kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń, analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Instalacja nowych urządzeń i szkolenia z zakresu obsługi

  • Dokonywanie napraw interwencyjnych

  • Tworzenie raportów z wykonywanych czynności

Nasze wymagania

  • Aktualne uprawnienia SEP do 1KV – warunek konieczny

  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki

  • Wykształcenie elektrotechniczne

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Elastyczność w działaniu

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Gwarantujemy przyuczenie do samodzielnej pracy na stanowisku

  • Stabilne zatrudnienie

  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, tel. komórkowy)

Firma EBS S.A. posiadająca sieć profesjonalnych pralni zlokalizowanych

w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV