Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu

Balticold

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 7005 300 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 7005 300 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Technik Serwisu - Elektryk - Mechanik HVAC

Miejsce pracy: Cała Polska i Warszawa / praca w trybie wyjazdowym

20% Warszawa i okolice / 80% cała Polska

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:

Wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń u klienta, usuwanie bieżących usterek,

Przeprowadzanie planowych napraw, remontów oraz modernizacji

Diagnozy techniczne

Praca wykonywana jest na zewnątrz budynków przez cały rok

Nasze wymagania

Wymagania:

Dobre umiejętności techniczne (sprawna obsługa narzędzi i elektronarzędzi tj, wiertarka, szlifierka, klucz udarowy, klucze płaskie, smarownice etc.)

Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

Czynne prawo jazdy kat. B,

Gotowość do pracy mobilnej (Nasze urządzenia zlokalizowane są na terenie całej Polski)

Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki

Dbałość o powierzone mienie, wysoka kultura osobista, obowiązkowość, sumienność, staranność, chęć do pracy i nauki, zaangażowanie

To oferujemy

Oferujemy:

ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole i miłej atmosferze

możliwość rozwoju zawodowego

formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb

rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do stanowiska, umiejętności i wywiązywania się z powierzonych zadań

niezbędne narzędzia pracy

szkolenia

O nas

Firma Balticold jest Generalnym Wyłącznym Przedstawicielem na Polskę renomowanego światowego Producenta urządzeń chłodniczych Baltimore Aircoil Int.

www.BaltimoreAircoil.eu

BAC to lider w rozwoju, produkcji i dystrybucji następujących urządzeń:

wieże chłodnicze (otwarte i zamknięte)

skraplacze wyparne

zasobniki lodu

dry-coolery

chłodnice adiabatyczne