Oferta pracy

Technik Serwisu

ABB POWER GRIDS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Żegańska 1, Wawer, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Żegańska 1

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w rozruchach i uruchomieniach.

  • Przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych.

  • Usuwanie awarii.

  • Przygotowanie dokumentacji serwisowej (raporty końcowe).

  • Aktywne pozyskiwanie zleceń na usługi serwisowe.

  • Wsparcie techniczne dla Specjalistów ds. Sprzedaży Usług Serwisowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryk, automatyka, elektronika).

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z produktami WN/SN.

  • Uprawnienia SEP.

  • Dobra znajomość programów Microsoft Office.

  • Język angielski na poziomie minimum komunikatywnym.

  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość realizacji zadań.

  • Umiejętność pracy w zespole i doskonała organizacja pracy własnej.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Hitachi ABB Power Grids jest światowym liderem technologicznym o wspólnym dorobku liczącym prawie 250 lat i zatrudniającym około 36 000 osób w 90 krajach. Firma, z główną siedzibą w Szwajcarii, wspiera przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, firmy przemysłowe oraz klientów infrastrukturalnych w całym łańcuchu wartości, a także rozwijające się sektory, takie jak zrównoważony transport, inteligentne miasta, magazynowanie energii i centra danych. Dysponując bogatym doświadczeniem, globalnym zapleczem i bezkonkurencyjną bazą zainstalowanych urządzeń, Hitachi ABB Power Grids tworzy wartość społeczną, środowiskową i gospodarczą, a także angażuje się w kształtowanie przyszłości zrównoważonej energetyki z wykorzystaniem pionierskich i cyfrowych technologii, jako preferowany dostawca mocniejszej, inteligentniejszej i bardziej ekologicznej sieci energetycznej. www.hitachiabb-powergrids.com

Przewiń do profilu firmy

Jako Technik Serwisu będziesz wykonywać prace serwisowe związane z aparaturą wysokonapięciową, będziesz osobą kontaktową w sprawach technicznych oraz odpowiadającą za jakość i prawidłową obsługę Klienta. Do Twoich obowiązków będzie należało wykonanie prac serwisowych dotyczących napraw, uruchomień i przeglądów urządzeń zainstalowanych na terenie Polski oraz wspieranego regionu.