Oferta pracy

Technik Serwisu

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Numer ref.: TSW/GRM/MKU/2021
Opis stanowiska:
  • szczegółowa ocena stanu technicznego pojazdów poprzez sprawdzenie działania obwodów, oględziny komponentów, a także badania diagnostyczne zgodne z dokumentacją,
  • wymiana komponentów i ich naprawa w zakresie elektrycznym/mechanicznym/lakierniczym na specjalistycznych stanowiskach
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie min 1 rok na podobnym stanowisku,
  • min. wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w kierunku mechanik, elektryk,
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy z instrukcjami technologicznymi
  • uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji do 1kV,
  • komunikatywność
  • zdolności manualne
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 7000 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę
  • System pracy: 1 zmianowy, poniedziałek-piątek
  • Godziny: zmiany poranne, 7-16 lub 7-19 (norma godzin w tygodniu- 40h)

Miejsce pracy: Warszawa
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne