Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

SATIS GPS Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie bieżącej konserwacji urządzeń, analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • konfiguracja urządzeń poprzez aplikacje dedykowane

  • tworzenie raportów z wykonywanych czynności

  • inwentaryzacja urządzeń

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • elastyczność w działaniu

  • mile widziana podstawowa znajomość elektrotechniki

To oferujemy

  • możliwość przyuczenia się do samodzielnej pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • elastyczne godziny pracy, wymiar uzależniony od dostępności

Firma SATIS GPS Sp. z o.o. jest wiodącym producentem rozwiązań informatycznych, które od ponad 10 lat pomagają Klientom polskich i światowych marek w osiąganiu większej rentowności poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań.

Oferowane przez nas systemy informatyczne służą do optymalizacji procesów oraz kosztów związanych z utrzymaniem flot pojazdów, zarządzaniem pracownikami terenowymi oraz procesami logistycznymi.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata do biura w Warszawie na stanowisko: Technik Serwisu.

Przewiń do profilu firmy