Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu

Balticold

umowa o pracę, umowa zlecenie
6 966,048 383,43 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 50010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Technik Serwisu - Elektryk - Mechanik HVAC

  • Miejsce pracy: Cała Polska i Warszawa / praca w trybie wyjazdowym

  • 10% Warszawa i okolice / 90% cała Polska

  • Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:

  • Wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń u klienta, usuwanie bieżących usterek,

  • Przeprowadzanie planowych napraw, remontów oraz modernizacji

  • Diagnozy techniczne

  • Praca wykonywana jest na zewnątrz budynków przez cały rok

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • Dobre umiejętności techniczne (sprawna obsługa narzędzi i elektronarzędzi tj, wiertarka, szlifierka, klucz udarowy, klucze płaskie, smarownice etc.)

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do pracy mobilnej (Nasze urządzenia zlokalizowane są na terenie całej Polski)

  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki

  • Dbałość o powierzone mienie, wysoka kultura osobista, obowiązkowość, sumienność, staranność, chęć do pracy i nauki, zaangażowanie.

  • Jesteśmy otwarci na pracowników z zagranicy jednak warunkiem koniecznym jest zaawansowana znajomość języka polskiego

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • ciekawą pracę w profesjonalnym zespole i miłej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb

  • rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do stanowiska, umiejętności i wywiązywania się z powierzonych zadań

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenia

O nas

Firma Balticold jest Generalnym Wyłącznym Przedstawicielem na Polskę renomowanego światowego Producenta urządzeń chłodniczych Baltimore Aircoil Int.

www.BaltimoreAircoil.eu

BAC to lider w rozwoju, produkcji i dystrybucji następujących urządzeń:

wieże chłodnicze (otwarte i zamknięte)

skraplacze wyparne

zasobniki lodu

dry-coolery

chłodnice adiabatyczne