Oferta pracy

Technik Serwisu

SINCLAIR INTERNATIONAL POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Sinclair International jest światowym liderem w produkcji etykiet i systemów do etykietowania

Firma powstała w 1982 roku w Norwich UK.

Sinclair International z centralą we Fresno w Kalifornii jest firmą o zasięgu globalnym, operującą w 35 krajach. Firma posiada 10 oddziałów i wytwórni produkujących etykiety, rozlokowanych w różnych częściach świata.

W zakładzie produkcyjnym w Norwich produkujemy zarówno urządzenia do etykietowania jak i same etykiety. Produkcja jest przeznaczona nie tylko na rynek europejski, ale jest wysyłana również do odbiorców na innych kontynentach.

Miejsca oddziałów są tak dobrane, aby zapewnić jak najszybsze dostawy i serwis do naszych klientów. Przy współpracy agencyjnej z wybranymi lokalnymi firmami oraz przez własne oddziały, staramy się zapewnić jak najwyższy standard obsługi i jak najlepszą pomoc serwisową.

Jesteśmy pionierem w rozwoju opatentowanych technologii szybkiego (high speed), automatycznego, pojedynczego etykietowania owoców i warzyw.

Nasze etykiety są wykonane z mikro-cienkiego polietylenu i posiadają wszelkie certyfikaty spożywcze wymagane na świecie.

W związku z rozwojem oddziału w Polsce aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Bezpośredni podwładni:

Na tym stanowisku nie ma odpowiedzialności w zakresie kierowania innymi podwładnych.

Kluczowe kontakty:

bezpośredni kierownik, serwis techniczny, dział sprzedaży, dział części zamiennych

Kluczowe wskaźniki wydajności

  • Zapewnienie zgodności z SMP.
  • Sprawozdania z wykonanego serwisu po każdej wizycie na miejscu zadania.

Kluczowy zakres odpowiedzialności

  • Zapewnienie światowej klasy serwisu na polskim i europejskim rynku.
  • Odpowiedzialność za zapewnienie przekazania po wizycie wszelkiej odnośnej informacji na temat miejsca wykonania zadania.

Kluczowy zakres obowiązków

  • Dostarczanie programów szkoleniowych klientom.
  • Konserwacja urządzeń zgodnie z planem konserwacji.
  • Świadczenie obsługi technicznej na rzecz klientów, w razie potrzeby.
  • Obsługa w przypadku awarii, w razie potrzeby.
  • Uczestniczenie w programach zwrotów z terenu zgodnie z programem SMP (Plan Serwisowy).
  • Zapewnienie łączności pomiędzy działem serwisowym, produkcją i działem inżynieryjnym w celu spełnienia wymogów serwisowych.
  • Specjalistyczne wsparcie dla inżyniera aplikacji.
  • Spełnianie wszystkich wymogów statutowych, w tym dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Zapewnienie, że zostały przeczytane, zrozumiane i są wykonywane własne obowiązki w ramach polityki równych szans, która obowiązuje w firmie.
  • Przestrzeganie i promowanie polityki i procedur spółki w zakresie dotyczącym zasobów ludzkich oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Podejmowanie wszelkich uzasadnionych obowiązków zgodnie z poleceniem bezpośredniego przełożonego [Line Manager].

Wymagania dotyczące pracownika

Kwalifikacje

Niezbędne:

  • Dyplom technika (lub równoważny)

Pożądane:

  • Doświadczenie w pracy z komputerowymi układami konserwacji

Doświadczenie

Niezbędne:

  • Musi posiadać doświadczenie z zakresu konserwacji maszyn i znajdowania uszkodzeń
  • Musi mieć zdolność do wchodzenia w relację z klientami na każdym poziomie

Pożądane:

  • Praca dla firmy na terenie całej Polski i Europy

Umiejętności

Niezbędne:

  • Potrafi wykazać zdolności i umiejętności w realizacji potrzeb klientów, zachowując przy tym profesjonalizm
  • Potrafi stosować racjonalne, spójne rozwiązania problemów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Pożądane:

  • Korzystna byłaby znajomość dodatkowych języków obcych

Cechy osobowości

Niezbędne:

  • Zachowanie poufności
  • Zdolny do przyjęcia nowych zadań lub zakresu odpowiedzialności w razie potrzeby
  • Wykonywanie zadań administracyjnych z dużą dokładnością, w terminie i w razie potrzeby

Pożądane:

  • Wykazuje inicjatywę oraz chęć do usprawniania działu

Oferujemy

  • stałą umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • możliwość pracy i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • udział w szkoleniach niezbędnych do podnoszenia kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe
  • miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy