Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

GRAFMASZO firmie

4 5007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Tadeusza Hennela 10
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

GRAFMASZ

Tadeusza Hennela 10

Warszawa

GRAFMASZ, jedyny w Polsce producent krajarek do papieru oraz innych maszyn introligatorskich. Zajmujemy się również importem, sprzedażą i serwisowaniem maszyn innych, renomowanych producentów na terenie całej Polski.

Siedziba firmy: Opatów 27-500

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie urządzeń do dostawy, naprawa maszyn, instalowanie maszyn, opieka serwisowa na terenie całej Polski
  • Wsparcie techniczne (email, telefon) obecnych klientów firmy
  • Doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferowanych produktów
  • Prezentacje sprzedażowe produktów w siedzibie firmy oraz u klienta
  • Obsługa techniczna dni otwartych, targów itp.
  • Zamówienia części zamiennych i częściowa kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w naprawie urządzeń mechanicznych, elektronicznych itp. na podobnym stanowisku
  • Praktycznych umiejętności manualnych i zdolności technicznych
  • Bardzo dobrej komunikatywności
  • Prawa jazdy kat.B
  • Znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych, znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych (1-2 dniowych)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku w branży poligraficznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, częściowo uzależnione od ilości wyjazdów
  • Wyposażenie potrzebne do pracy (samochód serwisowy, laptop, tel. kom, narzędzia)
  • Odpowiednie szkolenia produktowe w siedzibie firmy bądź u dostawców
  • Przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne