Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Mosca Direct Poland Sp. z o.o.,
    Polski oddział niemieckiej firmy MOSCA GmbH - światowego lidera w produkcji maszyn wiążących,
    w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa, teren Polski

    Oferujemy:

    • pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży
    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • samochód służbowy, telefon komórkowy oraz inne nowoczesne narzędzia pracy
    • szkolenia w kraju i za granicą
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Opis stanowiska:

    • instalacja, bieżąca konserwacja oraz przeglądy techniczne maszyn
    • usuwanie awarii maszyn Mosca w fabrykach klientów na terenie całego kraju
    • sporządzenie raportów z prowadzonych prac
    • współpraca z Działem Technicznym Mosca GmbH w Niemczech

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne: Elektrotechnika, Elektronika, Automatyka
    • minimum 2 lata doświadczenia w naprawie maszyn przemysłowych w zakresie automatyki,
      mechaniki, pneumatyki i sterowania
    • umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi oraz rysunkami technicznymi
    • uprawnienia SEP do 1 kV
    • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w mowie i piśmie minimum na poziomie dobrym umożlwiającym odbycie szkoleń w Niemczach oraz komunikację z Działem Technicznym Mosca
      GmbH w Niemczech
    • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych
    • obsługa komputera i pakietu Office
    • wysoka kultura osobista i punktualność
    • dobra organizacja pracy
    • miejsce zamieszkania: Warszawa i okolice.

    CV ze zdjęciem w języku polskim prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.
    Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie klauzuli zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”