Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu – warsztat stacjonarny

LINDE Material Handling Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw oraz przeglądy techniczne wózków widłowych,
  • analizę usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • przetwarzanie wózków widłowych zgodnie z wytycznymi,
  • tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności.

Nasze wymagania

  • wiedzy z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej,
  • wykształcenia średniego/zawodowego,
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu budowy i obsługi wózków widłowych spalinowych, elektrycznych lub maszyn przemysłowych,
  • umiejętności obsługi podstawowych programów Windows,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju, zdobywania doświadczenia i awansu zawodowego,
  • szkolenia branżowe i kwalifikacyjne,
  • wsparcie działu szkoleń w uzyskaniu uprawnień zawodowych (UDT – obsługa i konserwacja wózków widłowych),
  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowania,
  • umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
  • grupowe ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną po okresie próbnym,
  • profesjonalne narzędzia pracy i przyjazną atmosferę w zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

LINDE Material Handling Polska Sp. z o.o.

Linde Material Handling jest jednym z wiodących dostawców intralogistyki i jednym z największych na świecie producentów wózków widłowych o napędzie spalinowym i elektrycznym a także wyposażenia magazynowego. Nasze zaawansowane technologicznie produkty, kompleksowa oferta usług oraz serwis, stanowią podstawę dla pomyślnego rozwoju naszej globalnej firmy, która oferuje atrakcyjne możliwości rozwoju dla swoich pracowników na całym świecie.

Aktualne oferty pracodawcy
TS/WAW

Technik Serwisu – warsztat stacjonarny, Poznań