Oferta pracy

Technik Serwisu Warsztatowego

KarcherO firmie

  • Radzymińska 332, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Karcher

Radzymińska 332

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw i przeglądów urządzeń

  • Kontakt bezpośredni i telefoniczny z klientami Serwisu

  • Przyjmowanie urządzeń do serwisu w celu naprawy

  • Rozpatrywanie reklamacji i realizowanie procedur reklamacyjnych

  • Dbanie o terminowe realizowanie zleceń

  • Dokumentowanie i opracowywanie zleceń w systemie serwisowym

  • Prowadzenie sprzedaży części i akcesoriów

  • Nadzorowanie zaopatrzenia magazynu części zamiennych i urządzeń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w przypadku osoby z krótkim doświadczeniem dopuszczamy zatrudnienie na stanowisku Młodszego Technika Serwisu Warsztatowego)

  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne

  • Uprawnienia energetyczne kat. 1 (mile widziane kat. 2 i 3 D+E)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych

  • Nastawienie na klienta

  • Umiejętność radzenia sobie w stresujących rozmowach z klientami

  • Kultura osobista

  • Nastawienie na rozwój osobisty

  • Mile widziane doświadczenie w CRM

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (pierwsza umowa na trzymiesięczny okres próbny, kolejna na czas nieokreślony)

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń składający się z wynagrodzenia zasadniczego oraz możliwości otrzymania bonusu rocznego oraz dodatkowych nagród uznaniowych

  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez m.in. udział w szkoleniach oraz możliwość dofinansowania studiów i szkoleń zewnętrznych

  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego w 100% pokrywane przez pracodawcę

  • Pakiet kafeteryjny MyBenefit

  • Dofinansowanie do obiadów oraz karty Multisport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Karcher

Rozwijaj swoją karierę z Kärcher!

Na całym świecie Kärcher jest synonimem jakości, wydajności i innowacyjności.

Nasze produkty wyróżniają się wśród innych, a my w ten sam sposób chcemy wyróżniać się jako pracodawca.

Tylko razem możemy tworzyć to, co wyróżnia Kärcher - każdy z pracowników odgrywa tutaj bardzo ważną rolę!

Przewiń do profilu firmy