Oferta pracy

Technik serwisu

GEZE Polska Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
GEZE Polska Sp. z o.o. jest spółką-córką niemieckiej firmy GEZE GmbH. Jesteśmy wiodącym producentem systemów okuć do drzwi i okien, a także wyposażenia dróg ewakuacyjnych. Oferujemy szeroką gamę takich wyrobów, jak drzwi automatyczne (karuzelowe, przesuwne, rozwierane), samozamykacze, siłowniki do odprowadzania dymu i ciepła (RWA), urządzenia do przewietrzania i systemy zabezpieczeń.
Jesteśmy liderem w automatyzacji budynków.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: województwo wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Instalacja, naprawa i konserwacja produktów GEZE takich jak: drzwi automatyczne, zamki elektromotoryczne, siłowniki do okien, centrale oddymiające.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z zakresu elektrotechniki
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schemtów elektrycznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku np. serwis bram, klimatyzacji itp.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień technicznych związanych ze stolarką budowlaną

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Zapewniamy pełne przygotowanie do wykonywanej pracy poprzez gruntowne szkolenia
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Odpowiednio wyposażony samochód serwisowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016  r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy