Technik Serwisu Wózków Widłowych

  • Wrocław, Kąty Wrocławskie, Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie), Smolec (pow. wrocławski), Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Świdnica, Kobierzyce (pow. wrocławski), Kostomłoty (pow. średzki), Siechnice, Żerniki Wrocławskie (pow. wrocławski), Magnice (pow. wrocławski), Święta Katarzyna (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Dla jednego z naszych Klientów - wiodącego producenta wózków widłowych i wyposażenia magazynowego - poszukujemy obecnie 2 osób do pracy na stanowisku:

    Technik Serwisu
    Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie, Wrocław, Siechnice, Świdnica, Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie), Smolec (pow. wrocławski), Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Kobierzyce (pow. wrocławski), Magnice (pow. wrocławski), Kostomłoty (pow. średzki), Święta Katarzyna (pow. wrocławski), Żerniki Wrocławskie (pow. wrocławski)
    Nr ref.: TS/11/18/WRC/MZ

    Co możesz zyskać, przesyłając nam swoją Aplikację?

    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
    • Jasny system premiowy
    • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i stanowiskowych
    • Możliwość rozwoju i nauki w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Twój zakres obowiązków:

    • Wymiana baterii w wózkach widłowych
    • Konserwacja i naprawa wózków widłowych
    • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
    • Odpowiedzialność za magazyn części zamiennych

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Podstawowej wiedzy technicznej
    • Wykształcenia min. zawodowego lub średniego technicznego
    • Uprawnień SEP do 1 kV
    • Chęci i motywacji do nauki
    • Gotowości po podjęcia pracy zmianowej w Kątach Wrocławskich / na Bielanach Wrocławskich

    Spodobała Ci się nasza oferta? Poleć nas swojemu znajomemu - poszukujemy 2 pracowników!

    Więcej informacji pod numerem: 723 390 005
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.