Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik serwisu wózków widłowych

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IRAPOL Sp. z o.o.

    Firma IRAPOL Sp. z o.o. zajmuje sie serwisem urządzen transportu bliskiego czyli wózków widłowych,podestów wolnobieżnych,dźwigników.Posiadamy warsztat stacjonarny oraz zatrudniamy 10-ciu mobilnych techników serwisowych.Każdy z techników posiada wyposażony w narzędzia samochód serwisowy,którym wyłącznie dysponuje z dojazdem z domu i do domu po wykonanej pracy u zleceniodawcy.

    Zajmujemy się wynajmem i spredażą równeiz nowych wózków i urządzeń.

    Funkcjonujemy na rynku już 20 lat i mamay ugruntowaną pozycję rynkowa.Współpracujemy ściśle ze znaczącymi producentami wózków.

    Obsługujemy serwisowo duże firmy posiadające magazyny z wieloma wózkami głownie na terenie Łodzi oraz województwa łódzkego.Dalsze wyjazdy sporadycznie.

    Zapewniamy szkolenia konserwatorskie UDT i na uprawnienia SEP

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    Praca polega na wykonywaniu napraw, przeglądów technicznych i konserwacji wózków jezdnych (widłowych) oraz na pracy warsztatowej stacjonarnej związanej temetycznie jak wyżej.

    Wymagania:

    Osoba będzie zatrudniona na stanowisku technika serwisu i odpowiedzialna za samodzielną naprawę i konserwację wózków widłowych u klienta.

    • Poszukujemy elektromechanika z doświadczeniem zawodowym posiadających wiedzę z podstaw elektrotechniki (budowa silników elektrycznych) i podstaw mechaniki (budowa silników spalinowych i instalacji gazowych). Mile widziane uprawnienia UDT.
    • Poszukujemy również  elektromechanika bez doświadczenia zawodowego zapewniając szkolenie zawodowe i praktykę.
    • Niezbędne prawo jazdy kat. B
    • Oczekujemy solidności i zamiłowania do mechaniki i elektryki
    Oferujemy:
    • Zapewniamy pracę na pełen etat na czas stały po umowie próbnej
    • Zapewniamy wynagrodzenie w od 3200,- zł brutto do 8000,- zł brutto
    • Zapewniamy samochód serwisowy do dyspozycji zawodowej, telefon komórkowy
    • Zapewniamy szkolenia zawodowe
    • Zapewniamy stabilną pracę w koleżeńskiej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.