Technik serwisu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 19.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TELECOPY sp. z o.o.

    Telecopy Sp. z o.o. z Wrocławia zajmująca się sprzedażą, dzierżawą i serwisem urządzeń techniki biurowej poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki:

    Obsługa serwisowa urządzeń techniki biurowej (kserokopiarki, drukarki, faksy).

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne,
    • znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną,
    • znajomość funkcjonowania komputerów,
    • umiejętność instalacji sterowników, oprogramowania,
    • umiejętność konfigurowania punktów dostępowych, routerów, etc.
    • prawo jazdy kategorii B,
    • komunikatywność.

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie na umowę o pracę i dogodne warunki pracy,
    • samochód służbowy, telefon,
    • szkolenia.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz klauzuli (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.")