Oferta pracy

Technik serwisu

Best Company Solutions Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Best Company Solutions założona została w 2010 r. we Wrocławiu. Od początku swojej działalności związana była z renomowanymi markami światowej klasy. Jako wyłączny dystrybutor automatycznych ekspresów do kawy marki FRANKE na rynku polskim, wkroczyła przebojem do branży profesjonalnej gastronomii, stając się następnie jednym z czołowych dostawców wymagających – najlepszych i największych firm krajowych. Na przełomie ostatnich 9 lat, portfolio firmy rozszerzyło się znacząco nie tylko o kolejne marki kolbowych i przelewowych systemów kawowych, tj. DALLA CORTE czy CURTIS, ale też o piece hybrydowe (ATOLLSPEED), piece konwekcyjno – parowe (PALUX), systemy kuchenne i monobloki (PALUX), zmywarki (HOBART), systemy filtrowania wody (BRITA), profesjonalne wyciskarki do cytrusów (ZUMEX). Ostatnio także profesjonalne piece do pizzy (CUPPONE). Best Company Solutions oferuje również szkolenia baristyczne dla profesjonalistów, projektowanie i doradztwo w zakresie profesjonalnych technologii gastronomicznych, oraz opiekę posprzedażową i serwis.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz przeglądów serwisowych
  • Montaż nowych urządzeń
  • Protokołowanie wykonanych działań serwisowych
  • Doradztwo techniczne z zakresu użytkowania urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne- automatyka/elektronika lub pokrewne
  • Dyspozycyjności
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP do 1KV mile widziane
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziane
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Program wdrożenia zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy
  • Możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia tematyczne) bezpośrednio u dystrybutorów
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny
Pisemne oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj
Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych aplikacji.
Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Best Company Solutions (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Best Company Solutions danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy