Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

HEGLA POLSKA sp. z o.o.

  • Skarbowców 23, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Skarbowców 23

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • osoba zatrudniona na stanowisku Technika Serwisu będzie odpowiedzialna za wsparcie naszego zespołu w punkcie sprzedaży oraz serwisu we Wrocławiu

  • zakres obowiązków będzie obejmował konserwację, montaż i uruchamianie maszyn i urządzeń, głównie w Polsce i Europie Wschodniej

  • wśród innych zadań będzie również szkolenie pracowników naszych klientów oraz udzielanie porad technicznych dotyczących rozwiązań produktowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie w zawodzie mechanika przemysłowego, mechatronika, elektryka, technika elektronika systemów energetycznych lub elektroinstalatora

  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu technologii automatyki lub inżynierii mechanicznej

  • doświadczenie w obsłudze klienta w zakresie technicznym, jak również w uruchamianiu maszyn i systemów

  • zdolności manualne

  • język polski i angielski na poziomie C1 lub B2

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy w zespole i elastyczność

  • gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dużej firmie produkcyjnej

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • umowę o pracę

  • pracę w doświadczonym zespole

  • prosimy o przysłanie CV również w języku angielskim

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

O nas

Od 1976 roku HEGLA jest synonimem wysokiej jakości, wydajnych maszyn i systemów do obróbki szkła płaskiego. Stawiamy na satysfakcję klienta. Jesteśmy czymś więcej niż tylko producentem – jesteśmy również usługodawcą. Opracowujemy indywidualne rozwiązania dla najbardziej zautomatyzowanych zakładów produkcyjnych szkła zespolonego, szkła hartowanego itp. Jesteśmy wieloletnimi partnerami dla liderów w przetwórstwie szkła tawiamy na satysfakcję klienta.