Technik Serwisu

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Profesjonalna 1, 55-040 Biskupice Podgórne, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 30.07.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 29.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Lapp Kabel Sp. z o.o. - polski oddział międzynarodowego koncernu - producenta kabli, przewodów

    i akcesoriów elektrotechnicznych zatrudni:

    Technika Serwisu do nowego
    Centrum Logistycznego

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski) (okolice), Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Zakres obowiązków:

    • Monitorowanie i serwisowanie komponentów urządzeń w nowoczesnym Centrum Logistycznym,
    • Serwisowanie parku maszynowego do przycinania kabli i przewodów,
    • Konserwacja i naprawa środków transportowych oraz parku maszynowego,
    • Nadzorowanie sprawnego funkcjonowania urządzeń,
    • Nadzorowanie monitoringu technicznego oraz kontrola pracy firm zewnętrznych podczas konserwacji.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Wykształcenie techniczne,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • Dokładność i spostrzegawczość,
    • Zaangażowanie i chęć do pracy,
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    Pracę w nowoczesnej firmie
    Stabilne zatrudnienie
    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Karta sportowa
    Pakiet medyczny
    Ubezpieczenie grupowe
    Darmowy parking
    Możliwość rozwoju zawodowego
    Miłą atmosferę pracy

    CV prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku:

    Lapp Kabel Sp. z o.o.

    ul. Profesjonalna 1
    Biskupice Podgórne
    55-040 Kobierzyce
    www.lapp.pl

    Ochrona danych osobowych
    - Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lapp Kabel Sp. z o.o, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    - Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Lapp Kabel Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    - Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    - W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]