Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu wymiany głównych komponentów w dziale Serwisu Turbin Wiatrowych

SIEMENS GAMESA RENEWABLE ENERGY sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wymiana głównych komponentów turbin wiatrowych- podstawowy zakres działalności

  • Wspieranie lokalnej organizacji w obszarach:

  • Diagnostyki i usuwania awarii turbin wiatrowych

  • Przeprowadzania okresowych przeglądów turbin wiatrowych

  • Przygotowywania dokumentacji i raportów

Nasze wymagania

  • Wymagamy wykształcenia średniego technicznego o kierunku elektrycznym lub mechanicznym

  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu elektromechaniki oraz hydrauliki i mechaniki

  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętności diagnozowania i usuwania usterek maszyn elektrycznych i mechanicznych, a także wykonywania pomiarów elektrycznych

  • Chęci praktycznego poznania działania turbin wiatrowych

  • Inicjatywy w działaniu i umiejętności współpracy w zespole

  • Braku przeciwwskazań do pracy na wysokościach i dobrej sprawności fizycznej

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowości do częstych podróży służbowych krajowych i zagranicznych

To oferujemy

  • Umowę o pracę w międzynarodowym koncernie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Benefity: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, kartę lunchową, kartę sportową

  • Szkolenia i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych

  • Nowoczesne narzędzia pracy

SIEMENS GAMESA RENEWABLE ENERGY sp. z o.o.

Siemens Gamesa Renewable Energy Sp. z o.o., jeden z liderów w produkcji i instalacji turbin wiatrowych o globalnym zasięgu, poszukuje dla swojego oddziału kandydatów na stanowisko Technika Serwisu, który będzie odpowiedzialny za wymianę głównych komponentów turbin wiatrowych, bieżące naprawy, diagnostykę i okresowe przeglądy turbin wiatrowych.

Przewiń do profilu firmy