Technik Serwisu wymiany głównych komponentów w dziale Serwisu Turbin Wiatrowych

SIEMENS GAMESA RENEWABLE ENERGY sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wymiana głównych komponentów turbin wiatrowych- podstawowy zakres działalności
  • Wspieranie lokalnej organizacji w obszarach:
  • Diagnostyki i usuwania awarii turbin wiatrowych
  • Przeprowadzania okresowych przeglądów turbin wiatrowych
  • Przygotowywania dokumentacji i raportów

Nasze wymagania

  • Wymagamy wykształcenia średniego technicznego o kierunku elektrycznym lub mechanicznym
  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu elektromechaniki oraz hydrauliki i mechaniki
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętności diagnozowania i usuwania usterek maszyn elektrycznych i mechanicznych, a także wykonywania pomiarów elektrycznych
  • Chęci praktycznego poznania działania turbin wiatrowych
  • Inicjatywy w działaniu i umiejętności współpracy w zespole
  • Braku przeciwwskazań do pracy na wysokościach i dobrej sprawności fizycznej
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowości do częstych podróży służbowych krajowych i zagranicznych

To oferujemy

  • Umowę o pracę w międzynarodowym koncernie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Benefity: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, kartę lunchową, kartę sportową
  • Szkolenia i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych
  • Nowoczesne narzędzia pracy

SIEMENS GAMESA RENEWABLE ENERGY sp. z o.o.

Siemens Gamesa Renewable Energy Sp. z o.o., jeden z liderów w produkcji i instalacji turbin wiatrowych o globalnym zasięgu, poszukuje dla swojego oddziału kandydatów na stanowisko Technika Serwisu, który będzie odpowiedzialny za wymianę głównych komponentów turbin wiatrowych, bieżące naprawy, diagnostykę i okresowe przeglądy turbin wiatrowych.

Technik Serwisu wymiany głównych komponentów w dziale Serwisu Turbin Wiatrowych, zachodniopomorskie