Technik Serwisu Yanosik

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.01.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 24.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Neptis S.A. jest operatorem najpopularniejszego w Polsce komunikatora dla kierowców Yanosik. System Yanosik ostrzega o aktualnej sytuacji na drodze: kontrolach prędkości, fotoradarach, wypadkach, nieoznakowanych patrolach oraz zagrożeniach. Liczba pobrań aplikacji Yanosik przekroczyła już 7 milionów!

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref.: TSY/2019/01

    Chcesz zmierzyć się z:

    • pracą przy ciekawym projekcie z styku technologii i społeczności,
    • diagnozą, serwisem i produkcją unikalnych rozwiązań stworzonych z myślą o kierowcach.

    Możesz pochwalić się:

    • doświadczeniem w lutowaniu elementów SMD (warunek konieczny),
    • wykształceniem min. średnim (preferowane techniczne - elektronika, informatyka),
    • doświadczeniem w serwisowaniu urządzeń elektronicznych,
    • bardzo dobrymi umiejętnościami manualnymi,
    • doświadczeniem przy obsłudze urządzeń pomiarowych (multimetr, oscyloskop itp.),
    • wysoką skrupulatnością oraz sumiennością,
    • bardzo dobrą organizacją pracy,
    • umiejętnością pracy zespołowej,
    • pozytywnym nastawieniem do pracy :-),
    • możliwością podjęcia współpracy w pełnym wymiarze godzin (mile widziani studenci studiów zaocznych).

    Co oferujemy?

    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Nieograniczony dostęp do kawy, herbaty i owoców
    • Jam Session – spotkania w gronie muzycznie utalentowanych pracowników
    • Relaks między zadaniami przy piłkarzykach
    • Cykliczne konkursy dla pracowników Grupy
    • Karta Multisport
    • Stabilne zatrudnienie (od poniedziałku do piątku) na podstawie umowy o pracę
    • 8 godzinny, elastyczny dzień pracy 7-15/8-16
    • Pracę przy Ciekawych projektach związanych z systemem Yanosik
    Pozwól nam się ze sobą skontaktować i zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną umieszczając w swojej aplikacji klauzulę:

    Jeżeli zamierzasz nam udostępnić Twoje dane osobowe, inne niż imię (imiona) i nazwisko; datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, czy e-mail, pod którym moglibyśmy się z Tobą skontaktować w sprawie Twojego udziału w procesie rekrutacji, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż określone w art. 221 § 1 kodeksu pracy zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko.”

    Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.”
    Administratorem Twoich danych osobowych będzie Neptis S.A. z siedzibą w Poznaniu. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w formularzu i załączonych dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.