Oferta pracy

Technik Serwisu

SPIE BUILDING Solutions Sp. z o.o.

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w ruchu urządzeń i instalacji technicznych;

  • usuwanie awarii i usterek na zgłoszenia telefoniczne;

  • wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów;

  • pełnienie dyżurów telefonicznych wg grafiku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, automatyczna, HVAC, wod-kan);

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • uprawnienia SEP do 1 kV;

  • czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny;

  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność.

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze systemów budynkowych (przeglądy, konserwacje, naprawy, lub modernizacje - głównie systemy elektryczne i elektroniczne), zwłaszcza w serwisach mobilnych;

  • praktyczną znajomość obsługi pakietu MS Office.

To oferujemy

  • nowoczesne narzędzia pracy;

  • umowę o pracę od pierwszego dnia;

  • możliwości rozwoju;

  • dofinansowanie do Karty MultiSport Plus;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • premie za polecenia pracownicze;

  • wczasy pod gruszą;

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli;

  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych.

SPIE Building Solutions specjalizuje się w usługach multitechnicznych dla nieruchomości w całej Polsce, o łącznej powierzchni ponad 6,5 mln m2. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji i systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci generują wiele nowych, innowacyjnych pomysłów, koncentrując się na optymalizacji i efektywności projektów.

Przewiń do profilu firmy